Nr.: 478542 49

Hechtgel EASYFLOW – IBS Scherer VE = 12 spuitbussen

Hechtgel EASYFLOW – IBS Scherer

à 500 ml

verpakking van 12 slechts
113,- €
Prijs / VE (excl. BTW)
18,83 €
/ l
9,42 €
/ stuk

U ontvangt 12 stuks
Levertijd: Binnen 7 werkdagen
Of
Inloggen en in 3 stappen naar uw offerte
Productomschrijving
  • Extreem hoog kruipvermogen, maar druppelt niet
  • Ook gebruik boven het hoofd mogelijk, omdat deze gel niet kan wegstromen
  • Stof- en waterafstotend, antistatische werking
  • Ideale vervanging voor hecht- en smeerolie alsook universeel en accuvet
  • Vetvrij
Als glij- en smeermiddel overal te gebruiken waar gebruikelijke vetsmeermiddelen en glijmiddelen tekortschieten.
Voor het gebruik bij liften, transportbanden, afdichtingen, armaturen, buizenstelsels, glijrails, kettingen, wielen, kabels, deursloten en -scharnieren, in de hout- en papierverwerking.

Onmisbaar bij gebruik binnen zichtbereik, wanneer absolute zuiverheid bij maximale smeer- en glijwerking moet worden bereikt.

Verpakkingseenheid = 12 spuitbussen van 500 ml.
Klasse GHS07 voor gevaarlijke stoffen – Attentie, irriterende stoffen
Klasse GHS07 voor gevaarlijke stoffen – Attentie, irriterende stoffen
Klasse GHS02 voor gevaarlijke stoffen – Brandbaar, zelfverhittend, zelfreactief, pyrofoor, waterreactief, organische peroxiden
Klasse GHS02 voor gevaarlijke stoffen – Brandbaar, zelfverhittend, zelfreactief, pyrofoor, waterreactief, organische peroxiden
Technische gegevens
Toepassingsgebiedsmeermiddelen
Uitvoeringgelbasis
Inhoud0.5 l
Gewicht6 kg
Gewicht per stuk0.5 kg
GevarenklasseGHS02 GHS07
Producttypeonderhoudsreinigers
Leveringgemonteerd
Veiligheidsgegevensblad
Duurzaamheid
Product met ontwikkelingspotentieel

Dit product voldoet nog niet aan voldoende van onze duurzaamheidscriteria. Dit betekent niet dat het geen duurzame eigenschappen – de totaalscore is echter lager dan 3 punten. Daarom wordt het (nog) niet als bijzonder duurzaam bestempeld. Onze duurzaamheidsbeoordeling is gebaseerd op transparante, duidelijk gedefinieerde ecologische, sociale en economische criteria. Het doel is om het ontwikkelingspotentieel te benadrukken en meer transparantie te creëren.

U kunt meer te weten komen over productevaluatie en ons duurzaamheidsinitiatief op onze informatiepagina.