Nr.: 453380 49
Vatenpallets voor transport en opslag – eurokraft pro stalen frame aan achterzijde en zijkanten open, niet stapelbaar
voor 2 vaten, blauw
Capaciteit vaten
Breedte [mm]
Hoogte [mm]
Kleur
Nr.: 453380 49
Vatenpallets voor transport en opslag – eurokraft pro stalen frame aan achterzijde en zijkanten open, niet stapelbaar
voor 2 vaten, blauw

voor 2 vaten, blauw
Met 10 jaar garantie
Voor waterverontreinigende vloeistoffen
Voor ontvlambare vloeistoffen
Capaciteit vaten
Breedte [mm]
Hoogte [mm]
Kleur
909,- €
Prijs / stuk (excl. BTW)
Promotion15% korting op uw bestelling - uw budget zal u dankbaar zijn.
i
Levertijd: Binnen 2 weken
Of
Inloggen en in 3 stappen naar uw offerte
Goede redenen om bij ons te kopen
- Tot wel 15 jaar garantie
- 30 dagen terugnameservice
- Verzending is gratis vanaf een totale aankoopwaarde van 150€
- Efficiënte bestelprocessen voor zakelijke klanten
909,- €
Prijs / stuk (excl. BTW)
909,- €
Prijs / stuk (excl. BTW)
Promotion15% korting op uw bestelling - uw budget zal u dankbaar zijn.
i
Levertijd: Binnen 2 weken
Of
Inloggen en in 3 stappen naar uw offerte
Goede redenen om bij ons te kopen
- Tot wel 15 jaar garantie
- 30 dagen terugnameservice
- Verzending is gratis vanaf een totale aankoopwaarde van 150€
- Efficiënte bestelprocessen voor zakelijke klanten
Productomschrijving
- Robuuste stalen frameconstructie met vorkkokers voor palletwagens en heftrucks
- TÜV-/MPA-gekeurd
- Met conformiteitsverklaring (ÜHP) volgens StawaR
- Goedgekeurd voor ontvlambare vloeistoffen van de GHS-categorieën 1 – 3
- Goedgekeurd voor waterverontreinigende vloeistoffen van de GHS-categorieën 1 – 4
- 205 liter opvangvolume
Vatenpallets eurokraft pro met frame – veilige opvangoplossing voor transport en opslag
De vatenpallets eurokraft pro met frame zijn geschikt voor de veilige opslag en het interne transport van vaten met ontvlambare of waterverontreinigende vloeistoffen. De robuuste staalconstructie beschikt over vorkkokers voor palletwagens en heftrucks en maakt daardoor een efficiënte handling in het bedrijf mogelijk. De uitvoering is bedoeld voor losse opstelling en is niet stapelbaar.
De gelaste stalen opvangbak bestaat uit 3 mm dik plaatstaal en biedt een opvangvolume van 205 liter. Uitneembare, verzinkte roosters zorgen voor een stabiel stavlak voor de vaten en vergemakkelijken tegelijkertijd de reiniging van de bak. Het open rug- en zijframe biedt een goed zicht en maakt een snelle controle van de opgeslagen vaten mogelijk.
Afhankelijk van de behoefte zijn er varianten voor 2 x 200-litervaten of 4 x 200-litervaten beschikbaar. De uitvoering voor twee vaten is 865 mm breed en 870 mm hoog, de grotere variant meet 1270 mm in de breedte en 935 mm in de hoogte. Beide varianten zijn verkrijgbaar met een lengte van 1355 mm.
Voor de oppervlakken is er keuze uit twee uitvoeringen: ultramarijnblauw gelakt volgens RAL 5002 of verzinkt. De gelakte variant biedt een gekleurd, slijtvast oppervlak, terwijl de verzinkte uitvoering een permanente bescherming tegen corrosie ondersteunt. De vatenstapelpallets zijn TÜV-/MPA-gekeurd en beschikken over een conformiteitsverklaring (ÜHP) volgens StawaR. Ze zijn goedgekeurd voor ontvlambare vloeistoffen van de GHS-categorieën 1–3 en voor waterverontreinigende vloeistoffen van de GHS-categorieën 1–4.
De vatenpallets eurokraft pro met frame zijn geschikt voor de veilige opslag en het interne transport van vaten met ontvlambare of waterverontreinigende vloeistoffen. De robuuste staalconstructie beschikt over vorkkokers voor palletwagens en heftrucks en maakt daardoor een efficiënte handling in het bedrijf mogelijk. De uitvoering is bedoeld voor losse opstelling en is niet stapelbaar.
De gelaste stalen opvangbak bestaat uit 3 mm dik plaatstaal en biedt een opvangvolume van 205 liter. Uitneembare, verzinkte roosters zorgen voor een stabiel stavlak voor de vaten en vergemakkelijken tegelijkertijd de reiniging van de bak. Het open rug- en zijframe biedt een goed zicht en maakt een snelle controle van de opgeslagen vaten mogelijk.
Afhankelijk van de behoefte zijn er varianten voor 2 x 200-litervaten of 4 x 200-litervaten beschikbaar. De uitvoering voor twee vaten is 865 mm breed en 870 mm hoog, de grotere variant meet 1270 mm in de breedte en 935 mm in de hoogte. Beide varianten zijn verkrijgbaar met een lengte van 1355 mm.
Voor de oppervlakken is er keuze uit twee uitvoeringen: ultramarijnblauw gelakt volgens RAL 5002 of verzinkt. De gelakte variant biedt een gekleurd, slijtvast oppervlak, terwijl de verzinkte uitvoering een permanente bescherming tegen corrosie ondersteunt. De vatenstapelpallets zijn TÜV-/MPA-gekeurd en beschikken over een conformiteitsverklaring (ÜHP) volgens StawaR. Ze zijn goedgekeurd voor ontvlambare vloeistoffen van de GHS-categorieën 1–3 en voor waterverontreinigende vloeistoffen van de GHS-categorieën 1–4.
EUROKRAFTpro-exclusief met gratis sticker voor gevaarlijke stoffen (GHS) „vlam'' en „milieu''.
Technische gegevens
| Uitvoering rooster | met verzinkt rooster |
|---|---|
| Opvangvolume | 205 l |
| Uitvoering | stalen frame aan achterzijde en zijkanten open |
| Lengte | 1355 mm |
| Materiaal | plaatstaal |
| Keurmerk | conformiteitsverklaring (ÜHP) conform lijst A met bouwvoorschriften, deel 1 DIBt, Berlijn |
| Materiaaldikte | 3 mm |
| Voor vloeistofmedium | ontvlambare en waterverontreinigende vloeistoffen |
| Gevarenklassen | voor ontvlambare vloeistoffen in de GHS-categorieën 1 – 3 en waterverontreinigende vloeistoffen in de GHS-categorieën 1 – 4 |
| Vorkkokerafstand | 700 mm |
| Vergunning | met |
| Producttype | stapelpallets voor vaten opvangbakken |
| Levering | gemonteerd |
| Capaciteit vaten | 2 x 200 l |
| Breedte | 865 mm |
| Hoogte | 935 mm |
| Kleur | ultramarijnblauw RAL 5002 |
| Oppervlak | gelakt |
| Draagvermogen | 935 kg |
| Gewicht | 120 kg |
| Fabrikant / EU-verantwoordelijke persoon (GPSR) |
Duurzaamheid
Duurzaam product
Dit product draagt actief bij aan de bescherming van ons milieu en het nemen van sociale verantwoordelijkheid. Het voldoet aan onze strenge duurzaamheidscriteria en ondersteunt zo een economisch, ecologisch en sociaal leefbare toekomst. De score stelt de cruciale vraag voor elk product: draagt dit product bij aan het creëren van duurzame en eerlijke omstandigheden voor vandaag en morgen? Hieronder staan de categorieën waarin dit product bijzonder sterk is.
U kunt meer te weten komen over productevaluatie en ons duurzaamheidsinitiatief op onze. informatiepagina.
Dit product draagt actief bij aan de bescherming van ons milieu en het nemen van sociale verantwoordelijkheid. Het voldoet aan onze strenge duurzaamheidscriteria en ondersteunt zo een economisch, ecologisch en sociaal leefbare toekomst. De score stelt de cruciale vraag voor elk product: draagt dit product bij aan het creëren van duurzame en eerlijke omstandigheden voor vandaag en morgen? Hieronder staan de categorieën waarin dit product bijzonder sterk is.
U kunt meer te weten komen over productevaluatie en ons duurzaamheidsinitiatief op onze. informatiepagina.
Product CO₂-voetafdruk
- LCA functionele eenheid
- 1
- Recyclingaandeel in %?
- 0
- CO2-voetafdruk berekeningsjaar
- 2026
- LCA-geldigheid (in jaren)
- 1
- CO2-voetafdruk berekeningsmethode product
- Berekend door onze partner GlobalChanger (GreenZero) in overeenstemming met de principes van ISO 14044 (LCA) / 14067 (PCF) (GWP100 [IPCC-versie]).<br/>PCF-waarden zijn productspecifieke gemiddelden die niet zijn geverifieerd door derden en kunnen evolueren naarmate de gegevens verbeteren.
- CO2-voetafdruk systeemgrenzen
- Cradle-to-gate
CO₂-voetafdruk per levensfase
610,14kg CO₂e
| LCA-materialen en grondstoffen | 45,4% |
| LCA verpakkingsproductie | 1,5% |
| LCA-productie | 45,5% |
| LCA transport | 7,6% |
Scoringssysteem
Meer over onze aanpak op het gebied van duurzaamheid
4,7/5,9Totale score
| Criteria | Weging | Score |
|---|---|---|
| 30% | 5,9 | |
| 30% | 4,6 | |
| 25% | 3,0 | |
| 10% | 1,0 | |
| 5% | 3,9 |