Nr.: 588508 49

Deeltjesfilter P3 R (VE = 22 stuks) – Dräger beschermingsklasse FFP3

Deeltjesfilter P3 R (VE = 22 stuks) – Dräger

wit

verpakking van 22 slechts
289,- €
Prijs / VE (excl. BTW)
13,14 €
/ stuk

U ontvangt 22 stuks
Levertijd: Binnen 7 werkdagen
Of
Inloggen en in 3 stappen naar uw offerte
Productomschrijving
  • Deeltjesfilter P3 met een robuuste kunststof behuizing voor een optimale bescherming van het deeltjesfilter
  • Fijnstoffilter voor werkzaamheden in stoffige omgevingen, zoals vegen, slijpen, schuren, snijden, mengen
  • X-plore® bajonetsluiting voor Dräger-halfgelaatsmaskers en volledig gezichtsmasker 5500
  • Geschikt voor werkzaamheden in stoffige omgevingen, zoals vegen, mengen, boren, schimmel verwijderen
De innovatieve Dräger X-plore® bajonetfilterserie is ontworpen voor uiteenlopende toepassingen. Het combineert een modern ontwerp met een lage ademweerstand. Door de bajonetfilters aan de zijkant van een masker te plaatsen, wordt een breed en onbelemmert gezichtsveld mogelijk gemaakt.
De filters zijn per paar verpakt, zodat alleen het vereiste aantal filterverpakkingen tegelijk hoeft te worden geopend. Houdbaarheid vanaf de productiedatum 10 jaar.
Technische gegevens
BeschermklasseFFP3
NormEN 143:2000+A1:2006
Kleurwit
Producttypeverwisselbare filters voor halve/volledige maskers
Leveringgemonteerd
Gewicht1.6 kg
Duurzaamheid
Product met ontwikkelingspotentieel

Dit product voldoet nog niet aan voldoende van onze duurzaamheidscriteria. Dit betekent niet dat het geen duurzame eigenschappen – de totaalscore is echter lager dan 3 punten. Daarom wordt het (nog) niet als bijzonder duurzaam bestempeld. Onze duurzaamheidsbeoordeling is gebaseerd op transparante, duidelijk gedefinieerde ecologische, sociale en economische criteria. Het doel is om het ontwikkelingspotentieel te benadrukken en meer transparantie te creëren.

U kunt meer te weten komen over productevaluatie en ons duurzaamheidsinitiatief op onze informatiepagina.